Blog

Nejzajímavější novinky z našeho světa


Opět nový server v naší flotile

3. 9.

Pro další zvýšení kvality našich hostingových služeb jsme posílili naší flotilu serverů o nový 2U server, jehož HW konfigurace je 2x XEON, 16 jader s hyperthreadingem a frekvencí 2.1GHz na jádro, 48GB RAM, diskový prostor 2TB RAID 10). Operačním systémem serveru je GNU Linux / Debian 6.0 stejně jako i na našich ostatních serverech.

 


Investiční pobídky od profesionálů

3. 9.

V průběhu prázdnin jsme pro společnost eNovation s.r.o. spustili nový poradenský portál se zaměřením na investiční pobídky a veřejnou podporu. Společnost eNovation s.r.o. je přední poskytovatel poradenských a konzultačních služeb pro privátní a veřejný sektor se specializací na investiční pobídky, strukturální fondy EU a oblast veřejných zakázek.


Nové mixnito.cz

7. 6.

 Skrze společnost Bubble, jež dodala kompletní podklady k realizaci jsme připravili nové stránky www.mixnito.cz. Pokud chystáte party a hodil by se vám tip, jaké skvělé drinky můžete připravit a nabídnout, mixnito.cz jsou stránky přesně pro vás. Jednoduché návody včetně videí z vás udělají krále barového pultu a experta na vynikající party drinky.

 


Programátoři PHP pro pražskou kancelář

25. 4.

Pro nově vznikající pražskou pobočku (Praha Holešovice) hledáme PHP programátory. Forma úvazku a množství odpracovaných hodin závisí do jisté míry pouze na vás.

Jaké znalosti jsou výhodou? 
Vzhledem k tomu, že 90% projektů je využití nejběžnější kombinace PHP a Mysql, tak znalost těchto technologií vám určitě zjednoduší začátek. Z dalších technologií a nástrojů, které se u nás používají můžeme vyjmenovat např.:

  • Zend Framework
  • Propel ORM
  • jQuery framework
  • Subversion / Mercurial

 


Prodej venkovní reklamy na mojebillboardy.cz

12. 3.

 V následujících dnech se bude oficiálně spouštět nový portál pro prodej venkovní reklamy mojebillboardy.cz. Tento portál nabízí služby, které jsou unikátní na českém internetu díky kterým má návštěvník těchto stránek k dispozici nástroj, kterým může velmi jednoduše a komfortně nakupovat či prodávat venkovní reklamy po celé ČR.
 

prodej venkovní reklamy


Strana 1 z 5