Kariéra

Zaplatíme vám za to, že vás naučíme být profesionály


Co vám nabízíme

Nabízíme vám zázemí stabilní společnosti, která je technologickým partnerem v mnoha projektech největších firem v České republice. Pracujeme na zajímavých projektech, kde můžete získat zkušenosti a přehled o tom, jak fungují nejnovější technologie v oboru, jak se vytváří úspěšný projekt a jak jej technicky a technologicky podpořit, aby byl efektivní a bylo snadné průběžně reagovat na chování jeho uživatelů.
Naše kanceláře v Plzni jsou umístěny přímo v centru u náměstí republiky, máme tedy vynikající dostupnost MHD, široký výběr možností kam vyrazit na oběd atd.
Kanceláře v Praze jsou rovněž umístěny v centru kousek od Václavského náměstí. V blízkosti je tak opět široký výběr míst pro obědy a skvělá dostupnost MHD.

Protože nejenom prací je člověk živ, tak nabízíme různé firemní benefity pro relax a odpočinek od práce ve virtuální realitě:

  • Relaxační místnost přímo v prostorech kanceláří
  • Volné vstupy do bazénu
  • Volné vstupy do multikina
  • Další výhody systému Flexi pass


Koho hledáme

Nové posily do našeho týmu nabíráme průběžně. Pokud máte pocit, že vaše schopnosti, znalost a váš um by mohl být přínosem pro iD-SIGN, neváhejte nás oslovit.

Web developery

Láká vás možnost vytvářet velké projekty, nebo i malé stránky, které používají tisíce lidí denně? O kterých se baví ve svém volném čase a doporučují si je navzájem? Učíte se rádi novým věcem a pojem "objektové programování" pro vás není cizí? Tak možná právě vás hledáme.

Nemáme přesné požadavky toho, co byste měli umět abyste mohli u nás pracovat. Víme totiž, že pokud máte základy alespoň v jedné programovací technice a chuť a odhodlání učit se novým věcem, tak vás vše potřebné naučíme. A ještě vám za to zaplatíme.

Jaké znalosti budou pro vás výhodou? Vzhledem k tomu, že 90% projektů je využití nejběžnější kombinace PHP a Mysql, tak znalost těchto technologií bude pro vás určitě výhodou. Z dalších technologií a nástrojů, které se u nás používají můžeme vyjmenovat např.

  • Zend Framework
  • Propel ORM
  • jQuery framework
  • Subversion / Mercurial

Adresa:

Plzeň
iD-SIGN
Náměstí republiky 28
301 00 Plzeň

Telefon:

Mobil: +420 605 905 191

E-mail:

Fakturační údaje

iD-SIGN s.r.o.
Náměstí republiky 28
301 00 Plzeň

IČO: 280 06 402
DIČ: CZ28006402