bezrealitky.cz

Realitní portál s více než 60 000 návštěvníky denně

Bezrealitky

O projektu

Vítěz Křišťálové lupy za rok 2008. Největší realitní portál pro přímý prodej nemovitostí s návštěvností 1.5 milionu měsíčně.

Integruje nejen přímé zprostředkování prodeje, ale i doplňkové služby doprovázející prodej nemovitostí.

Responzivita

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Platební a sms brána

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Za služby lze platit pomocí platebních bran jednotlivých bank, platební kartou nebo prémiovými SMS.

Zpracování plateb probíhá automaticky v návaznosti na objednanou službu a generují se daňové doklady, které slouží jako podklad pro účetnictví.

Exporty

Nejcennějším obsahem, který spravujeme, jsou data o nemovitostech.

Ty střežíme jako oko v hlavě. Nabídky však exportujeme na jiné servery přímého prodeje a zvyšujeme tak šanci na realizaci obchodu.

Google Analytics a SEO

Tvorba webu a uživatelského rozhraní se neobjede bez zpětně vazby a statistických dat.

K jejich sběru a analýze používáme Google analytics. Pomáháme upravovat procesy a uspořádání webu tak, aby byl pro uživatele co nejpřívětivější.

Výsledky

Server bezrealitky.cz je nejúspěšnější portál pro přímý prodej a pronájem nemovitostí. Díky kontinuálnímu vývoji a vylepšování má trvale rostoucí základnu spokojených zákazníků.

Návštěvnost přes 60 000 uživatelů denně
Přes 3 200 000 zobrazení inzerátů měsíčně
Přes 3 300 nových inzerátů každý měsíc

Správa a údržba

Cítíme odpovědnost za vytvořené dílo a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Celý projekt běží na námi připravené a provozované serverové architektuře. Přidáváme nové funkce, řešíme technické záležitosti a podílíme se našimi zkušenostmi na celkovém úspěchu celého portálu.

Chcete s námi spolupracovat?

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Děkujeme

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2018 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.