monitordrazeb.cz

První skutečně sofistikovaný nástroj pro práci s dražbami

Tvorba webových stránek - Monitordrazeb.cz
Tvorba webových stránek - Návrh a design - Monitordrazeb.cz

Návrh a design

Mapové aplikace ve spojení s realitami jsou naše specialita.

Monitordrazeb.cz spojuje přehlednost mapové aplikace s účelností vyhledávání a zobrazením výsledků. To vše tak, aby byl uživatelský zážitek co nejplynulejší a nerozlišitelný od používání běžné počítačové aplikace.

Responzivita

Responzivita je přizpůsobení zobrazení webu na různě velkých zařízeních tak, aby byl pohodlně ovladatelný s ohledem na specifika jednotlivých zařízení.

Monitordrazeb.cz byl v tomto ohledu navržen tak, aby umožňoval pohodlné ovládání jak z terénu z mobilního telefonu, tak z pohodlí kanceláře od velkého displeje počítače.

Tvorba webových stránek - Responzivita - Monitordrazeb.cz

Roboti a sledování změn na portálech

Středem portálu monitordrazeb.cz jsou data o dražbách nemovitostí z celé republiky.

Rozsahem dat jde o unikátní soubor, díky kterému je portál vedoucím nástrojem pro vyhledávání dražeb. Data sbíráme z desítek zdrojů. Každý den hlídáme, zda nedošlo ke změně, abychom o ní mohli zákazníka informovat.

Platební brána

Přístup k plným datům je omezen zakoupením některé z nabízených verzí. Na pozadí je komfortní nástroj pro správu a platbu objednávek.

Ten umožňuje řídit přístup k datům podle zakoupené verze, objednaného demo přístupu nebo plný přístup k datům. Samozřejmostí je i úprava objednávky a ruční fakturace, pokud si to zákazník žádá.

Javascript singlepage aplikace

Moderním přístupem k tvorbě webových stránek je tzv. single page aplikace.

Nejde již o jednotlivé webové stránky, mezi kterými zákazník přechází a čeká na jejich načtení. Celá aplikace se načte na začátku do prohlížeče a používání se nijak neliší od používání programu na počítači. Aplikace je napsána v Javascriptu a je spuštěna v prohlížeči uživatele.

Napojení na katastr nemovitostí, RUIAN

Aby měl uživatel lepší přehled o probíhajících dražbách, je do systému integrováno napojení na katastr nemovitostí a tzv. RUIAN.

Každá nabízená nemovitost je spárovaná s Registrem územní identifikace adres a nemovitostí. To nám umožňuje s daty dále pracovat a vyhledávat podle přesně zadaných kriterií lokace – libovolně zakreslených do mapy – nebo vykreslovat jednotlivé nabízené pozemky v mapě.

Rozšíření pro Chrome

Unikátní množství zpracovávaných dat si vyžádalo použití sofistikovaných technologií nejen pro uživatele, ale i pro administrátory.

Aby mohli před zveřejněním lépe identifikovat jednotlivé nabízené nemovitosti, připravili jsme pro ně rozšíření do prohlížeče Chrome, které dále zvyšuje uživatelskou přívětivost a efektivitu zpracování i na straně administrátorů serveru.

Výsledky

Pro Monitor dražeb jsme připravili robustní webové stránky, které umožňují automaticky sledovat a zpracovávat informace o všech dražbách nemovitostí v celé ČR.

Propojení informací z jednotlivých zdrojů a jejich vizualizací na mapě vznikl uživatelsky přívětivý nástroj, který se postupně stává jedničkou na trhu.

Je zpracováno 400 nemovitostí denně
60 000 dražeb v historii
Roboti sledují obsah
15 portálů

Správa a údržba

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Celý projekt spravujeme na připravené serverové architektuře. Přidáváme nové funkce, řešíme technické záležitosti a podílíme se našimi zkušenostmi na celkovém úspěchu celého portálu.

Další vytvořené webové stránky

Chcete s námi spolupracovat?

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Děkujeme

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2020 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.