Vývoj a správa Wordpress stránek

Wordpress stránky snadno, rychle a bezpečně!

Vývoj a správa Wordpress stránek - Pzpk.cz

Používejte Wordpress pro snadné publikování vašeho obsahu

Chcete webové stránky postavené na Wordpressu? Nebo hledáte pomoc s jejich optimalizací, bezpečností a správou? Rádi pro vás vše vytvoříme a nastavíme.

Napište nám Ukázkové reference

Vývoj a správa Wordpress stránek - Wordpress}

Vývoj a správa Wordpress stránek

Instalace a nastavení Wordpressu

Hledáte vhodnou publikační platformu pro svůj obsah a nemáte žádnou zkušenost s Wordpressem? Pomůžeme vám s kompletní přípravou vašich stránek včetně nastavení zabezpečení, vybraného tématu a pluginů vhodných pro vaše potřeby.

Nastavení zabezpečení Wordpressu

Máte problém u vašich Wordpressových stránek s infikováním viry a spamovým obsahem? Provedeme bezpečnostní audit vašich stránek a zlepšíme jejich bezpečnost a odolnost proti online útokům.

Optimalizace rychlosti Wordpressu

Máte stránky postavené na Wordpressu a jejich načítání je nepříjemně pomalé. Potřebujete pomoc s jejich optimalizací? Umíme zanalyzovat běh stránek a najít a zoptimalizovat úzká hrdla, kde dochází ke zpomalení.

Vytvoření vlastního tématu na míru

Máte konkrétní představu o vzhledu vašich Wordpressových stránek, ale nenašli jste vhodné existující téma? Nebo potřebujete, aby vzhled odpovídal pravidlům vaší firemní identity? Rádi pro vás připravíme vizuální téma na míru podle vašich představ.

Vývoj vlastních pluginů pro Wordpress

Potřebujete vaše Wordpressové stránky doplnit o konkrétní funkcionalitu a nenašli jste pro to vhodný existující plugin? Nebo potřebujete načítat, zpracovávat a zobrazovat informace z externích zdrojů? Rádi pro vás vytvoříme plugin s funkcionalitou dle vašich požadavků.

Napojení na externí API a platební brány

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Napojíme vás na libovolnou platební bránu a nastavíme systém pro automatické zpracování plateb a generování účetních dokladů. Komunikace s různými API je naše denní rutina.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem při rozvoji projektu je předpokladem úspěchu.

Ukázkové reference

Wordpress je unikátní platforma pro snadné publikování obsahu na internetu. Wordpress využíváme v mnoha našich projektech a vhodné řešení rádi připravíme i pro vás.

Vývoj a správa Wordpress stránek - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Vývoj a správa Wordpress stránek - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2023 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.