Mobilní aplikace pro iOS a Android

Vaše služba snadno a rychle přímo v mobilu!

Mobilní aplikace pro iOS a Android - Bezrealitky.cz

Mobilní aplikace pro iOS a Android

Mobilní telefony a tablety se staly nedílnou součástí našich životů. Mít všechny informace a služby instantně ihned k dispozici je velmi komfortní a návykové. I vaše služba může být taková.

Více informací Ukázkové reference

Mobilní aplikace pro iOS a Android

Mobilní aplikace pro iOS a Android

Příprava koncepce a strategie

Rozumíme online světu a máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni vám pomoci s přípravou koncepce vašeho projektu tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám online světa a zvykům jeho uživatelů.

UX a design mobilní aplikace

Vzhled mobilní aplikace je vaše vizitka a my vám ji pomůžeme připravit tak, aby se uživatelům dobře používala. Aplikace s citem pro detail o vás řekne více, než drahá reklamní kampaň.

Technologie a infrastruktura

Mobilní aplikace potřebuje velmi často ke svému provozu kromě mobilního přístroje i vlastní serverovou infrastrukturu pro poskytování dat. V případě potřeby jsme schopni pro vás takovou infrastrukturu, včetně vhodných technologií, připravit a provozovat.

InApp nákupy i napojení na platební brány

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Umožníme uživatelům komfortní placení za vaše služby přímo z aplikace a jsme schopní celý proces placení propojit i s vaším účetním software.

Zpětná vazba a průběžné optimalizace

Uživatelé mají k dispozici velmi jednoduchý způsob jak hodnotit aplikaci a komunikovat přímo s vývojáři. Jedná se o vynikající způsob jak sledovat spokojenost uživatelů a sbírat podněty k vylepšením. My vám rádi pomůžeme i s touto komunikací a implementací těchto postřehů.

Převzetí vývoje

Máte existující projekt a přišli jste o vývoj, nebo potřebujete posílit své vývojové kapacity? Zkuste nám napsat své potřeby a rádi vám nabídneme možné způsoby spolupráce.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost za projekt a jeho spuštěním pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem při rozvoji projektu je zásadním předpokladem úspěchu a my jsme si toho vědomi.

Ukázkové reference

U některých projekty dává smysl nabízet své služby i skrze nativní mobilní Android nebo iOS aplikaci. Našim klientům jsme takové aplikace vytvořili a rádi je vytvoříme i pro vás.

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2022 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.