Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře s možností full remote spolupráce. Rádi bychom získali zkušenějšího Symfony vývojáře, který by nám pomohl s našimi projekty

Rádi bychom získali zkušenějšího Symfony vývojáře, který by nám pomohl s našimi projekty.

Odměnu nabízíme 600Kč/h a reálná fakturovaná částka bývá kolem 80.000Kč, ale jde i přes 100.000Kč měsíčně dle nasazení. Nepracujeme se stopkami v ruce. Pokud víte, že jste ten den pracovali 6h, tak do systému rozepíšete na čem jste pracovali - pro přehled klientům i pro naší schopnost dobře nacenit práce. 

Preferujeme klienty a projekty s dlouhodobou spoluprací a konkrétní člověk se dlouhodobě věnuje konkrétnímu projektu. Víte tak, že energie věnovaná psaní čistého kódu se vám v budoucnu vrátí. Také můžete získat zkušenosti i z opravdu velkých projektů a poznat v čem se liší přemýšlení o kódu a možných úzkých hrdlech oproti stránkám s menším provozem. 

Budeme rádi i za vaše postřehy a dotazy k této nabídce.

Mohlo by vás také zajímat

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pracujeme na verzi portálu bezrealitky.cz s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Pojďte nám pomoci udělat Bezrealitky krásnější, rychlejší a interaktivnější než byly kdykoliv předtím :-)

Číst více
Hledáme frontend kodéra k projektu

Hledáme frontend kodéra k projektu

Připravujeme rozšíření jednoho z našich webových projektů, kde bychom pro přípravu šablon rádi využili externího seniornějšího frontend kodéra.

Číst více
Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Úspěšně jsme převzali vývoj projektu realitakroku.cz a tak hlasování k letošní sezóně již probíhá v námi připraveném systému.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2022 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.