Team

Jsme nadšenci a baví nás to, co děláme. Bez toho bychom nemohli být skvělí a nedostali bychom ani šanci stát se vašimi nejoblíbenějšími ajťáky.

Tvorba webových stránek Tvoříme úspěšné webové stránky, portály a aplikace
100+ vytvořených webových stránek a portálů
Tradice záříme od roku 2002
Infrastruktura disponujeme kompletní infrastrukturou včetně vlastních serverů

Zkušenosti

Pod značkou iD-SIGN působíme od roku 2002 a za tu dobu jsme zvládli připravit více než 100 projektů webových stránek a portálů.

V portfoliu máme jak projekty místních nebo začínajících firem, kterým pomáháme vyrůst, tak i projekty pro největší společnosti v ČR, kterým jsme byli hrdými partnery. Mezi našimi projekty jsou i ty, které dosáhly na ocenění v hlasování Křišťálové lupy o nejlepší české internetové projekty.

Technologie

Technologie vnímáme pouze jako nástroj pro dosažení cíle a samy o sobě nejsou důležité.

Neustále se učíme nové věci a baví nás zkoumat výzvy, které před nás kladou naše projekty. Pokud se k nám chceš připojit a nevidíš mezi logy to tvé oblíbené, neber to jako stopku pro spolupráci. Technologií které používáme je mnoho a rádi si poslechneme o výhodách dalších.

Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - HTML, CSS, JS, Android Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Angular, Doctrine, Symfony Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Grunt, Less, Git Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Mercurial, PHP, Zend Framework Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Jquery, SASS, SCSS, Linux Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Java, Mysql, Postgresql Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Twig, PropelORM, Gitlab Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Laravel, Vuejs, Webpack Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Node, Kotlin Kdo jsou vaši nejoblíbenější ajťáci - Docker, Webpack

Služby

Umíme přetvořit vize do úspěšných projektů a webových stránek. Vyslechneme si vaší vizi a připravíme vám postup, jak ji realizovat. Pomůžeme vám s návrhem rozhraní, které budou vaši zákazníci rádi používat.

Propojíme vás s online platebními bránami aby vám mohli zákaznící komfortně platit za vaše služby. Zautomatizujeme co nejvíce činností abyste se mohli věnovat rozvíjení vaší vize. Připravíme pro vás řešení tak, aby vaši klienti dostali vaše služby rychle a bez čekání.

Budeme prostě při vás stát a pomáhat vám od první čárky na papír až do spuštění výsledku a jeho dlouhodobé správy a rozvíjení.

  • Zpracování UX
  • Příprava grafického rozhraní
  • Tvorba webových stránek a portálů
  • Napojení na platební brány
  • Mapové aplikace
  • Mobilní responzivní provedení
  • Kompletní vlastní infrastruktura
  • Monitoring 24h denně
  • Zapojení neuronových sítí
  • Android aplikace

Naši klienti

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.