Tvorba webových stránek

Tvoříme úspěšné webové stránky a nebojíme se velkých výzev!

Tvorba webových stránek - Bezrealitky.cz

Úspěšné webové stránky podle vašich představ

Dokážeme vytvořit úspěšné webové stránky, které plní do nich vložená očekávání. Rádi takové stránky vytvoříme i pro vás.

Napište nám Ukázkové reference

Tvorba webových stránek - bezrealitky.cz

Tvorba webových stránek

Příprava koncepce a strategie

Rozumíme online světu a máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni vám pomoci s přípravou koncepce vašeho projektu tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám online světa a zvykům jeho uživatelů.

UX a design webových stránek

Vzhled webových stránek je vizitka vaší služby. A my vám pomůžeme připravit takové stránky, které se budou uživatelům jak líbit, tak i dobře používat. Stránky s citem pro detail o vás řeknou více, než drahá reklamní kampaň.

Technologie a infrastruktura

Souhlasíme s tezí, že vlastní software by měl běžet na vlastním hardware pro co nejlepší výkon. Dokážeme připravit řešení postavené na široké škále technologií a pro tato řešení máme vybudovanou vlastní serverovou infrastrukturu.

Převzetí vývoje

Máte existující projekt a přišli jste o vývoj, nebo potřebujete posílit své vývojové kapacity? Pokud je váš projekt postaven na některé z technologií PHP, NodeJS, React, Angular, tak vám budeme velmi pravděpodobně schopni pomoci.

Analýzy a SEO optimalizace

Správný obsah na správném místě. To je mantra, která vám pomůže zlepšit vaší dohledatelnost. Optimalizaci netvoříme naslepo. Předchází jí kvalitní analýza pro správné porozumění chování uživatelů hledajících vaší službu.

Napojení na externí API a platební brány

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Napojíme vás na libovolnou platební bránu a nastavíme systém pro automatické zpracování plateb a generování účetních dokladů. Komunikace s různými API je naše denní rutina.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce s klientem při rozvoji projektu je základním předpokladem úspěchu.

Ukázkové reference

Umíme vytvořit úspěšné webové stránky, které plní do nich vložená očekávání. Spolupráce pro nás spuštěním nových stránek nekončí, ale začíná.

Tvorba webových stránek - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Tvorba webových stránek - Chirs.cz

Realitní portál s online systémem pro řízení každodenního chodu realitní kanceláře

Detail projektu
Tvorba webových stránek - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.