Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt? Od nového roku se nám uvolnily kapacity a jsme schopni vám nabídnout zkušený tým pro backend i frontend vývoj.

Od nového roku se nám uvolnily kapacity pro nové projekty a proto jsme schopni vám nabídnout tým zkušených vývojářů. Rádi vám pomůžeme rozjet jak úplně nový nápad, tak dokážeme i převzít vývoj existujícího běžícího projektu. V jakých oblastech vám jsme schopni pomoci se dozvíte na stránce o poskytovaných službách.

Náš vývoj je primárně založen na PHP / Symfony, JS / Express / NodeJS, ReactJS, NextJS, Typescript. Umíme toho ale mnohem více, podívejte se na stránku o nás.

Díky našim zkušenostem a realizovaným projektům, které získaly mnoho ocenění vám dokážeme pomoci nejenom vývojem, ale již konzultacemi v počáteční fázi včetně přípravy UX. Dokážeme vám rovněž připravit celou infrastrukturu projektu včetně následné nastavení analytiky pro sledování a vyhodnocování všech procesů. 

Našim klientům se věnujeme dlouhodobě. Spolupráce pro nás spuštěním projektu nekončí, ale začíná. Jsme si vědomi, že dlouhodobá spolupráce při rozvoji projektu je základním předpokladem úspěchu.

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře, kteří přemýšlí o nových projektech. Rozjely se nám projekty a tak bychom vás rádi uvítali mezi námi.

Číst více
Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Po inteznivním vývoji jsme pro vás připravili novou verzi realitního portálu www.bezrealitky.cz.

Číst více
Nové funkce Školy s nadhledem

Nové funkce Školy s nadhledem

Škola s nadhledem je portál nakladatelství Fraus pro online podporu tištěných učebnic. Obsah je zdarma dostupný všem uživatelům bez ohledu na to, zda využívají učebnice nakladatelství Fraus.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.