Převzetí vývoje webových stránek

Převezmeme nebo posílíme vývoj vašich webových stránek

Převzetí vývoje webových stránek - Moser.cz

Úspěšné webové stránky podle vašich představ

Máte stránky, které jsou důležité pro vaše podnikání a nemáte k nim zajištěný dostatečný vývoj? Rádi vám s jejich rozvojem pomůžeme.

Napište nám Ukázkové reference

Převzetí vývoje webových stránek

Převzetí vývoje webových stránek

Zajištění vývoje

Chybí vám zkušení vývojáři? Máme zkušenosti s mnoha rozsáhlými projekty, o které se dlouhodobě staráme a rádi vám pomůžeme i s vaším projektem. Podívejte se na naše reference a námi využívané technologie, zda-li jsme ti praví pro vaše potřeby.

Analýza UX stavu stránek

Neztrácí se vám uživatelé na stránkách? Dokáží najít to, co hledají? Dokáží najít to, co chcete, aby našli? Pomůžeme vám s analýzou aktuálního stavu stránek z pohledu uživatelů a navrhneme možná vylepšení.

Audit a zhodnocení stavu kódu

Dlouhodobě vyvíjené projekty si s sebou nesou určitou zátěž technického dluhu. Jedná se o přirozený jev, kterému se lze jen obtížně vyhnout a není rozumné jej podceňovat. My vám pomůžeme s analýzou aktuálního stavu a přijdeme s návrhy na zlepšení.

Zajištění infrastruktury

Narazili jste na limity vaší infrastruktury? Servery již výkonově nestíhají, nebo běží na zastaralém software a pro další rozvoj je potřeba jejich upgrade? Máme bohaté zkušenosti se správou vlastní serverové infrastruktury a dokážeme se postarat i o váš projekt.

Automatická konverze existujících dat

Máte již zastaralý a nepodporovaný systém a bojíte se, že byste přechodem na jiný systém přišli o vaše data? Dokážeme automaticky konvertovat mnoho různých formátů dat tak, abyste mohli se svými daty pracovat i v novém systému.

Napojení na externí API a platební brány

Chcete dopřát svým uživatelům komfort online placení, informační SMS zprávy nebo prostě jenom potřebujete komunikovat s partnerskou službou? Komunikace s různými API je naše denní rutina a rádi ji nastavíme i pro vás.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a jejich spuštěním pro nás práce nekončí. O naše klienty a projekty se staráme dlouhodobě a pomáháme tak dosáhnout úspěchu celému projektu.

Ukázkové reference

Pomůžeme vám budovat úspěšné webové stránky, které splní do nich vložená očekávání. Spoluprácí s námi získáte zkušeného partnera pro technické zajištění vašeho projektu.

Převzetí vývoje webových stránek - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Převzetí vývoje webových stránek - Eccevita.cz

Eshop pro produkty přírodní medicíny a bylinné směsi známé značky Ecce Vita

Detail projektu
Převzetí vývoje webových stránek - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.