Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pracujeme na verzi portálu bezrealitky.cz s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Pojďte nám pomoci udělat Bezrealitky krásnější, rychlejší a interaktivnější než byly kdykoliv předtím :-)

Děláme na zajímavých projektech a rádi bychom posílili na pozici JS/React vývojáře. Pojďte nám pomoci např. kompletně převést www.bezrealitky.cz do moderního hávu s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Můžete nám pomoci i s vývojem uživatelské části portálu www.skolasnadhledem.cz - oceňovaný portál pro online procvičování učiva pro základní a střední školy. Máme i další zajímavé projekty, nudit se určitě nebudete. Umíme nejenom tvořit úspěšné webové stránky, ale nabízíme mnohem více služeb.

Aplikace jsou postavené na aktuální verzi Reactu s využitím React Hooks. Komunikace s backend API probíhá skrze GraphQL. Komponenty se snažíme pro přehlednost udržovat co nejjednodušší a pro snadný život frontend vývojáře je backend API k dispozici jako předpřipravený docker image nebo online devel API. Spolupráce je možná jak plně vzdálená, tak vám rádi i připravíme místo v našich kancelářích v samém centru Plzně.

Projekty již mají vytvořenou základní strukturu a rozjíždí se v nich aktivní vývoj. Spolupráce je tedy vhodná i pro středně zkušené vývojáře, kteří si chtějí vyzkoušet vývoj větších projektů, ale zatím si netroufnou na kompletní nastavení všech částí projetku. Zde si budete moci vše osahat a získat zkušenosti s vývojem takových projektů. Zároveň jsme si vědomi toho, že máme v různých oblastech prostor pro zlepšení a velmi rádi dáme prostor zkušenějším pro zlepšení vývoje našich projektů.

Více informací o pozici lze nalézt na stránce kariéry. Kdyby vám bylo cokoliv nejasné nebo jste měli další dotazy, neváhejte se nám ozvat :-)

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře, kteří přemýšlí o nových projektech. Rozjely se nám projekty a tak bychom vás rádi uvítali mezi námi.

Číst více
Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt? Od nového roku se nám uvolnily kapacity a jsme schopni vám nabídnout zkušený tým pro backend i frontend vývoj.

Číst více
Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Po inteznivním vývoji jsme pro vás připravili novou verzi realitního portálu www.bezrealitky.cz.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.