Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pracujeme na verzi portálu bezrealitky.cz s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Pojďte nám pomoci udělat Bezrealitky krásnější, rychlejší a interaktivnější než byly kdykoliv předtím :-)

Děláme na zajímavých projektech a rádi bychom posílili na pozici JS/React vývojáře. Pojďte nám pomoci např. kompletně převést www.bezrealitky.cz do moderního hávu s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Můžete nám pomoci i s vývojem uživatelské části portálu www.skolasnadhledem.cz - oceňovaný portál pro online procvičování učiva pro základní a střední školy. Máme i další zajímavé projekty, nudit se určitě nebudete.

Aplikace jsou postavené na aktuální verzi Reactu s využitím React Hooks. Komunikace s backend API probíhá skrze GraphQL. Komponenty se snažíme pro přehlednost udržovat co nejjednodušší a pro snadný život frontend vývojáře je backend API k dispozici jako předpřipravený docker image nebo online devel API. Spolupráce je možná jak plně vzdálená, tak vám rádi i připravíme místo v našich kancelářích v samém centru Plzně.

Projekty již mají vytvořenou základní strukturu a rozjíždí se v nich aktivní vývoj. Spolupráce je tedy vhodná i pro středně zkušené vývojáře, kteří si chtějí vyzkoušet vývoj větších projektů, ale zatím si netroufnou na kompletní nastavení všech částí projetku. Zde si budete moci vše osahat a získat zkušenosti s vývojem takových projektů. Zároveň jsme si vědomi toho, že máme v různých oblastech prostor pro zlepšení a velmi rádi dáme prostor zkušenějším pro zlepšení vývoje našich projektů.

Více informací o pozici lze nalézt na stránce kariéry. Kdyby vám bylo cokoliv nejasné nebo jste měli další dotazy, neváhejte se nám ozvat :-)

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme frontend kodéra k projektu

Hledáme frontend kodéra k projektu

Připravujeme rozšíření jednoho z našich webových projektů, kde bychom pro přípravu šablon rádi využili externího seniornějšího frontend kodéra.

Číst více
Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Úspěšně jsme převzali vývoj projektu realitakroku.cz a tak hlasování k letošní sezóně již probíhá v námi připraveném systému.

Číst více
Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře s možností full remote spolupráce. Rádi bychom získali zkušenějšího Symfony vývojáře, který by nám pomohl s našimi projekty

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2022 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.