Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Úspěšně jsme převzali vývoj projektu realitakroku.cz a tak hlasování k letošní sezóně již probíhá v námi připraveném systému.

Hledáte nejlepšího realitního makléře ve vašem okolí? Zkuste mrknout na projekt www.realitakroku.cz. Na stránkách naleznete pořadí nejlepších makléřů v jednotlivých regionech založeném na hlasování od skutečných uživatelů a hodnocení odborné poroty. 

Jste makléř a hledáte způsob jak zlepšit povědomí o vás, získat zpětnou vazbu od vašich klientů a oslovit více potenciálních klientu? Zaregistrujte se do projektu a sbírejte hodnocení od vašich klientů. Pokud inzerujete na stránkách reality.idnes.cz, tak vám byl účet vytvořen automaticky a jste automaticky přihlášeni do soutěže.

Sezóna 2021 je již provozována na platformě vyvinuté v iD-SIGN a celý projekt je realizován ve spolupráci s reality.idnes.cz a Adol Monitor.

Mohlo by vás také zajímat

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pojďte nám pomoci s Bezrealitkama

Pracujeme na verzi portálu bezrealitky.cz s frontendem kompletně postaveným na Reactu. Pojďte nám pomoci udělat Bezrealitky krásnější, rychlejší a interaktivnější než byly kdykoliv předtím :-)

Číst více
Hledáme frontend kodéra k projektu

Hledáme frontend kodéra k projektu

Připravujeme rozšíření jednoho z našich webových projektů, kde bychom pro přípravu šablon rádi využili externího seniornějšího frontend kodéra.

Číst více
Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře s možností full remote spolupráce. Rádi bychom získali zkušenějšího Symfony vývojáře, který by nám pomohl s našimi projekty

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2022 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.