Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Úspěšně jsme převzali vývoj projektu realitakroku.cz a tak hlasování k letošní sezóně již probíhá v námi připraveném systému.

Hledáte nejlepšího realitního makléře ve vašem okolí? Zkuste mrknout na projekt www.realitakroku.cz. Na stránkách naleznete pořadí nejlepších makléřů v jednotlivých regionech založeném na hlasování od skutečných uživatelů a hodnocení odborné poroty. 

Jste makléř a hledáte způsob jak zlepšit povědomí o vás, získat zpětnou vazbu od vašich klientů a oslovit více potenciálních klientu? Zaregistrujte se do projektu a sbírejte hodnocení od vašich klientů. Pokud inzerujete na stránkách reality.idnes.cz, tak vám byl účet vytvořen automaticky a jste automaticky přihlášeni do soutěže.

Sezóna 2021 je již provozována na platformě vyvinuté v iD-SIGN a celý projekt je realizován ve spolupráci s reality.idnes.cz a Adol Monitor.

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře

Hledáme PHP vývojáře s možností full remote spolupráce. Rádi bychom získali zkušenějšího Symfony vývojáře, který by nám pomohl s našimi projekty

Číst více
Pošli čaj pro radost

Pošli čaj pro radost

Eshop Eccevita vám pomůže akcí Pošli čaj pro radost udělat radost osamělým seniorům

Číst více
Novinky na tržišti zemědělských plodin GrainTerminal.cz

Novinky na tržišti zemědělských plodin GrainTerminal.cz

Pro uživatele online tržiště se zemědělskými plodinami jsme připravili několik novinek, které jim usnadní uzavírání obchodů.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2021 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.