Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Převzetí vývoje projektu realitakroku.cz

Úspěšně jsme převzali vývoj projektu realitakroku.cz a tak hlasování k letošní sezóně již probíhá v námi připraveném systému.

Hledáte nejlepšího realitního makléře ve vašem okolí? Zkuste mrknout na projekt www.realitakroku.cz. Na stránkách naleznete pořadí nejlepších makléřů v jednotlivých regionech založeném na hlasování od skutečných uživatelů a hodnocení odborné poroty. 

Jste makléř a hledáte způsob jak zlepšit povědomí o vás, získat zpětnou vazbu od vašich klientů a oslovit více potenciálních klientu? Zaregistrujte se do projektu a sbírejte hodnocení od vašich klientů. Pokud inzerujete na stránkách reality.idnes.cz, tak vám byl účet vytvořen automaticky a jste automaticky přihlášeni do soutěže.

Sezóna 2021 je již provozována na platformě vyvinuté v iD-SIGN a celý projekt je realizován ve spolupráci s reality.idnes.cz a Adol Monitor

Pokud také hledáte vývoj pro váš existující projekt, mrkněte se na naší službu převzetí vývoje webových stránek s informacemi, jak celý proces probíhá a jak vám můžeme ve vaší situaci pomoci.

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře, kteří přemýšlí o nových projektech. Rozjely se nám projekty a tak bychom vás rádi uvítali mezi námi.

Číst více
Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt? Od nového roku se nám uvolnily kapacity a jsme schopni vám nabídnout zkušený tým pro backend i frontend vývoj.

Číst více
Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Po inteznivním vývoji jsme pro vás připravili novou verzi realitního portálu www.bezrealitky.cz.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.