NRPortal.cz

Přehledný rádce a průvodce světem realit a realitních makléřů

Tvorba webových stránek - NRPortal.cz
Tvorba webových stránek - O projektu Nezávislý realitní portál - NRPortal.cz

O projektu Nezávislý realitní portál

Při přípravě koncepce pro projekt nrportal.cz jsme si s klientem stanovili cíl vytvořit nástroj, který bude schopen aktivním makléřům pomáhat budovat jejich online profil, nabídne jim možnost komunikace s jejich i potenciálními zákazníky a zároveň jim umožní získávat i zpětnou vazbu od existujících klientů.

Responzivní nrportal.cz

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní nrportal.cz - NRPortal.cz

Komfortní administrace a správa obsahu pro nrportal.cz

Pro správu obsahu jsme připravili přehlednou administraci s hierarchií uživatelů pro definování úrovně přístupů. Administrace automaticky upravuje vložené obrázky, nabízí pohodlný textový editor pro práci s textem, rychlý přístup ke generovaným dokumentům, řízení denní agendy týmu a další užitečné služby.

Interní CRM pro řízení obchodního oddělení

Za portálem nrportal stojí tým lidí s bohatými zkušenostmi z realitního trhu. V rámci systému jsme pro ně připravili přehledný CRM systém pro plánování a řízení jejich agendy včetně komunikace s jak existujícími, tak i potenciálními zákazníky.

Optimalizace obsahu nrportal.cz pro vyhledávače

Dobrá dohledatelnost na internetu je u online služeb zásadním předpokladem úspěchu.

Celý koncept nrportal.cz postavili tak, aby kvalitní obsah byl středobodem celého portálu a připravili jsme takové technické řešení, které umožňuje vyhledávačům tento obsah dobře nalézt a snadno a správně zaindexovat.

Napojení nrportal.cz na platební bránu

Stránky nabízí zájemcům z řad makléřů celou řadu nástrojů pro budování jejich online profilu. Tyto nástroje jsou zpoplatněny dle ceníku a snadná a rychlá úhrada je jedním z předpokladů úspěchu. Systém tak nabízí možnost rychlých plateb mnoha způsoby díky integraci GoPay platební brány.

Monitoring realitního trhu pro potřeby nrportal.cz

V rámci systému automaticky monitorujeme realitní makléře a jejich aktuální nabídky nemovitostí. Systém takto zvládá monitorovat téměř 9.000 realitních makléřů v ČR a více než 60.000 jejich nabídek nemovitostí.

Výsledky projektu Nezávislý realitní portál

Výsledný portál nrportal.cz představuje nástroj pro prezentaci realitních makléřů v ČR. Vznikla tak platforma pro budování osobního profilu makléře na internetu, sdílení zkušeností z realitního trhu a komunikaci mezi makléři a laickými uživateli.

Návštěvníkům stránek nabízí přístup k databázi informací a tipů pro správné řešení různých realitních situací a zároveň jim nabízí bezplatnou možnost klást otázky odborníkům z realitního prostředí.

Sledujeme více než 60.000 nemovitostí denně
Sledujeme téměř 9.000 makléřů v ČR
Sledujeme více než 4.600 realitních kanceláří v ČR

Správa a údržba stránek nrportal.cz

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.