Bezrealitky.cz

Realitní portál s více než 60 000 návštěvníky denně

Tvorba webových stránek - Bezrealitky.cz
Tvorba webových stránek - O projektu Bezrealitky.cz - Bezrealitky.cz

O projektu Bezrealitky.cz

Vítěz Křišťálové lupy za rok 2008 a mnoha dalších cen. Největší realitní portál pro přímý prodej a pronájem nemovitostí s 2 miliony návštěvníků měsíčně.

Bezrealitky.cz se během let postupně rozvinuly v komplexní realitní portál, který vám může pomoci nejenom s prodejem nebo pronájmem nemovitosti, ale i s celou řadou souvisejících činností.

Responzivní bezrealitky.cz

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní bezrealitky.cz

Platební a sms brána pro bezrealitky.cz

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Za služby lze platit pomocí platebních bran jednotlivých bank, platební kartou nebo službami Google a Apple Pay.

Zpracování plateb probíhá automaticky v návaznosti na objednanou službu a generují se daňové doklady, které slouží jako podklad pro účetnictví.

Exporty a importy dat na bezrealitky.cz

Nejcennějším obsahem, který spravujeme, jsou data o nemovitostech.

Ty střežíme jako oko v hlavě. Nabídky však exportujeme na jiné servery přímého prodeje a zvyšujeme tak šanci na realizaci obchodu. Zároveň importujeme realitní data i od jiných partnerů tak, abyste na bezrealitky.cz našli co nejvíce zajímavých nemovitostí.

Analytika a SEO pro bezrealitky.cz

Tvorba webových stránek a uživatelského rozhraní se neobjede bez zpětně vazby a statistických dat. Chování návštěvníků stránek bezrealitky.cz se snažíme sledovat pomocí mnoha nástrojů a zjištěné výsledky zapracováváme do dalšího vývoje.

Velkou energii rovněž věnujeme práci s obsahem tak, aby vyhledávače náš obsah správně indexovaly a bylo jej možné najít i běžným hledáním přes Google, Seznam atd.

Komplexní administrace portálu bezrealitky.cz

Správa takto velkého, komplexního a úspěšného portálu vyžaduje celou řadu každodenních činností. Pro tyto potřeby jsme připravili systém pro správu obsahu celého portálu, který celý proces z větší části automatizuje i za pomoci prvků umělé inteligence a poskytuje správcům komplexní přehled o chodu portálu a celou řadu nástrojů pro jeho snadnou správu.

Bezrealitky.cz expandují do dalších zemí

Systém portálu bezrealitky.cz jsme vytvořili tak, aby jej bylo snadné lokalizovat do různých jazyků a zároveň aby bylo možné v různých jazykových mutacích nabízet různé služby v odpovídajících měnách.

Celý portál je tak dostupný i v anglické verzi na doméně bezrealitky.com a slovenské verzi na bezrealitky.sk.

Dlouhodobá podpora pro bezrealitky.cz

Vývoj projektu Bezrealitky jsme převzali v roce 2007, kdy se jednalo o velmi jednoduché stránky s minimem funkcí pouze pro ověření funkčnosti celého nápadu.

Od té doby stojíme kompletně za vývojem celého portálu a jako techničtí partneři pomáháme s jeho růstem a spolehlivým provozem.

Výsledky portálu bezrealitky.cz

Bezrealitky jsou nejúspěšnější webový portál v ČR pro přímý prodej a pronájem nemovitostí. Díky kontinuálnímu vývoji, rozšiřování nabídky služeb a neustálému vylepšování má trvale rostoucí základnu spokojených zákazníků.

Portál rovněž postupně úspěšně expanduje do zahraničí. Po spuštění slovenské verze se připravují další mutace pro expanzi v prostoru střední Evropy.

Návštěvnost 60 000 uživatelů denně
Přes 4 000 000 zobrazení inzerátů měsíčně
Přes 3 500 nových inzerátů každý měsíc

Správa a údržba portálu bezrealitky.cz

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Celý projekt spravujeme na připravené serverové architektuře. Přidáváme nové funkce, řešíme technické záležitosti a podílíme se našimi zkušenostmi na celkovém úspěchu celého portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.