Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Tvorba webových stránek - Adol.cz
Tvorba webových stránek - Návrh a design - Adol.cz

Návrh a design

Mapové aplikace ve spojení s realitami jsou naše specialita. Adol Monitor spojuje přehlednost mapové aplikace s účelností vyhledávání a zobrazením výsledků. To vše tak, aby byl uživatelský zážitek co nejpříjemnější.

Pro portál Adol Monitor jsme připravili jak celý koncept pro technické řešení, tak i návrh uživatelského rozhraní. Vše jsme se snažili připravit tak, aby byl portál intuitivní i při průběžném doplňování služeb a technické řešení nebylo limitem v budoucím růstu.

Responzivita

Responzivita je přizpůsobení zobrazení webu na různě velkých zařízeních tak, aby byl pohodlně ovladatelný s ohledem na specifika jednotlivých zařízení.

Adol Monitor byl v tomto ohledu navržen tak, aby umožňoval pohodlné ovládání jak z terénu z mobilního telefonu, tak z pohodlí kanceláře od velkého displeje počítače.

Tvorba webových stránek - Responzivita - Adol.cz

Roboti a sledování změn na portálech

Středem portálu adol.cz jsou data o prodeji, dražbách, exekucích a insolvencích nemovitostí z celé republiky.

Rozsahem dat jde o unikátní soubor, díky kterému je portál vedoucím nástrojem pro vyhledávání investičních příležitostí v oblasti nemovitostí. Data sbíráme z mnoha zdrojů a každý den hlídáme, zda nedošlo ke změně, abychom o ní mohli zákazníka informovat.

Platební brána

Přístup k plným datům je omezen zakoupením některé z nabízených verzí. Na pozadí je komfortní nástroj pro správu a platbu objednávek.

Ten umožňuje řídit přístup k datům podle zakoupené verze, objednaného demo přístupu nebo plný přístup k datům. Samozřejmostí je i úprava objednávky a ruční fakturace, pokud si to zákazník žádá.

Využití AI pro zpracování obsahu

Systém Adol Monitor denně zpracovává obrovské množství dat, která jsou často k dispozici pouze v nestrukturovaném, volném formátu. Využitím prvků umělé inteligence pro tuto činnost velmi usnadňuje práci správcům systému a klientům zajišťuje správné informace na správném místě.

Napojení na katastr nemovitostí, RUIAN

Aby měl uživatel lepší přehled o probíhajících dražbách, je do systému integrováno napojení na katastr nemovitostí a tzv. RUIAN.

Každá nabízená nemovitost je spárovaná s Registrem územní identifikace adres a nemovitostí. To nám umožňuje s daty dále pracovat a vyhledávat podle přesně zadaných kriterií lokace – libovolně zakreslených do mapy – nebo vykreslovat jednotlivé nabízené pozemky v mapě.

Rozšíření pro Chrome

Unikátní množství zpracovávaných dat si vyžádalo použití sofistikovaných technologií nejen pro uživatele, ale i pro administrátory.

Aby mohli před zveřejněním lépe identifikovat jednotlivé nabízené nemovitosti, připravili jsme pro ně rozšíření do prohlížeče Chrome, které dále zvyšuje uživatelskou přívětivost a efektivitu zpracování i na straně administrátorů serveru.

Dlouhodobá podpora

U projektu Adol Monitor stojíme od počátku jeho předchůdce, monitordrazeb.cz, tedy již téměř 10 let. Po celou dobu zajišťujeme kompletní vývoj, sdílíme naše zkušenosti z realitního trhu a zajišťujeme i správu a provoz jeho technických prostředků.

Výsledky

Pro Adol Monitor jsme připravili robustní systém, který umožňují automaticky sledovat a zpracovávat informace o trhu nemovitostí v celé ČR včetně dražeb, exekucí a insolvencí.

Propojení informací z jednotlivých zdrojů a jejich vizualizací na mapě vznikl uživatelsky přívětivý nástroj, který se stává jedničkou na trhu.

Týdně zpracujeme 40 000 nových inzerátů
Sledujeme 80 000 nemovitostí denně
Evidujeme 280 000 nemovitostí v exekuci

Správa a údržba

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Projekt od svého spuštění prochází výrazným kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, zdroje dat, exportní a importní můstky, vylepšujeme uživatelské rozhraní. Staráme se rovněž o grafickou podobu projektu a zajišťujeme bezproblémový chod díky naší vlastní serverové infrastruktuře.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2021 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.