Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Tvorba webových stránek - Adol.cz
Tvorba webových stránek - Návrh a design aplikace Adol Monitor - Adol.cz

Návrh a design aplikace Adol Monitor

Mapové aplikace ve spojení s realitami jsou naše specialita. Adol Monitor spojuje přehlednost mapové aplikace s účelností vyhledávání a zobrazením výsledků. To vše tak, aby byl uživatelský zážitek co nejpříjemnější.

Pro portál Adol Monitor jsme připravili jak celý koncept pro technické řešení, tak i návrh uživatelského rozhraní. Vše jsme se snažili připravit tak, aby byl portál intuitivní i při průběžném doplňování služeb a technické řešení nebylo limitem v budoucím růstu.

Responzivní Adol Monitor

Responzivita je přizpůsobení zobrazení webu na různě velkých zařízeních tak, aby byl pohodlně ovladatelný s ohledem na specifika jednotlivých zařízení.

Adol Monitor byl v tomto ohledu navržen tak, aby umožňoval pohodlné ovládání jak z terénu z mobilního telefonu, tak z pohodlí kanceláře od velkého displeje počítače.

Tvorba webových stránek - Responzivní Adol Monitor - Adol.cz

Roboti a sledování změn na portálech

Středem portálu adol.cz jsou data o prodeji, dražbách, exekucích a insolvencích nemovitostí z celé republiky.

Rozsahem dat jde o unikátní soubor, díky kterému je portál vedoucím nástrojem pro vyhledávání investičních příležitostí v oblasti nemovitostí. Data sbíráme z mnoha zdrojů a každý den hlídáme, zda nedošlo ke změně, abychom o ní mohli zákazníka informovat.

Platební brána pro Adol Monitor

Přístup k plným datům je omezen zakoupením některé z nabízených verzí. Na pozadí je komfortní nástroj pro správu a platbu objednávek.

Ten umožňuje řídit přístup k datům podle zakoupené verze, objednaného demo přístupu nebo plný přístup k datům. Samozřejmostí je i úprava objednávky a ruční fakturace, pokud si to zákazník žádá.

Využití AI v aplikaci Adol Monitor pro zpracování obsahu

Systém Adol Monitor denně zpracovává obrovské množství dat, která jsou často k dispozici pouze v nestrukturovaném, volném formátu. Využitím prvků umělé inteligence pro tuto činnost velmi usnadňuje práci správcům systému a klientům zajišťuje správné informace na správném místě.

Napojení na katastr nemovitostí, RUIAN

Aby měl uživatel lepší přehled o probíhajících dražbách, je do systému integrováno napojení na katastr nemovitostí a tzv. RUIAN.

Každá nabízená nemovitost je spárovaná s Registrem územní identifikace adres a nemovitostí. To nám umožňuje s daty dále pracovat a vyhledávat podle přesně zadaných kriterií lokace – libovolně zakreslených do mapy – nebo vykreslovat jednotlivé nabízené pozemky v mapě.

Rozšíření Adol Monitor pro Chrome

Unikátní množství zpracovávaných dat si vyžádalo použití sofistikovaných technologií nejen pro uživatele, ale i pro administrátory.

Aby mohli před zveřejněním lépe identifikovat jednotlivé nabízené nemovitosti, připravili jsme pro ně rozšíření do prohlížeče Chrome, které dále zvyšuje uživatelskou přívětivost a efektivitu zpracování i na straně administrátorů serveru.

Dlouhodobá podpora pro Adol Monitor

U projektu Adol Monitor stojíme od počátku jeho předchůdce, monitordrazeb.cz, tedy již téměř 10 let. Po celou dobu zajišťujeme kompletní vývoj, sdílíme naše zkušenosti z realitního trhu a zajišťujeme i správu a provoz jeho technických prostředků.

Výsledky portálu Adol Monitor

Pro Adol Monitor jsme připravili robustní systém, který umožňují automaticky sledovat a zpracovávat informace o trhu nemovitostí v celé ČR včetně dražeb, exekucí a insolvencí.

Propojení informací z jednotlivých zdrojů a jejich vizualizací na mapě vznikl uživatelsky přívětivý nástroj, který se stává jedničkou na trhu.

Týdně zpracujeme 40 000 nových inzerátů
Sledujeme 80 000 nemovitostí denně
Hlídáme 40 000 subjektů insolvencí

Správa a údržba portálu Adol Monitor

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Projekt od svého spuštění prochází výrazným kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, zdroje dat, exportní a importní můstky, vylepšujeme uživatelské rozhraní. Staráme se rovněž o grafickou podobu projektu a zajišťujeme bezproblémový chod díky naší vlastní serverové infrastruktuře.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2023 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.