Eccevita.cz

Eshop přírodní medicíny a bylinných směsí Ecce Vita

Tvorba webových stránek - Eccevita.cz
Tvorba webových stránek - O projektu - Eccevita.cz

O projektu

Eshop společnosti Ecce Vita s.r.o. je příkladem úspěšného převzetí projektu, který přišel o vývoj. Platforma eshopu je postavena na nám známých technologiích a proto jsme byli schopni projekt velmi rychle převzít a pracovat na jeho dalším rozvoji.

S převzetím vývoje jsme provedli audit projektu a celkového stavu kódu, nastavili jsme automatický monitoring chyb a celý proces řízení vývoje. Společně s klientem jsme nastavili takové workflow úkolů a nápadů, které vyhovuje všem zúčastněným a minimalizuje možnost chyby v komunikaci.

Responzivita

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivita - Eccevita.cz

Převzetí vývoje

Eshop eccevita.cz přišel během svého fungování o vývojářský tým. Po oslovení klientem jsme byli schopni celý vývojový proces velmi rychle převzít, nastavit všechny procesy a pokračovat ve vývoji bez nutnosti nákladného vývoje nového eshopu na nové platformě.

Napojení na externí API

Pro eshopy je důležitá podpora všech prodejních online kanálů. Proto jsme eccevita.cz postupně propojili s Heureka.cz, Mall.cz, Zbozi.cz, Google a Facebook Market. Správa zákaznických objednávek a plateb je poté snadná díky propojení s účetním systémem společnosti.

Účetní a fakturační systém

Pro snadné zpracování objednávek, plateb a vedení daňových dokladů jsme celý eshop online propojili s účetním systémem ABRA FlexiBee. Tím jsme velmi zjednodušili správu objednávek a plateb a účetní správu celého projektu.

Napojení na platební bránu ČSOB

Mít v dnešní době eshop bez možnosti komfortního a rychlého zaplacení je téměř nemyslitelné. Proto i na eccevita.cz můžete velmi snadno zaplatit díky integraci platební brány od ČSOB.

Mezinárodní podpora

Společnost Ecce Vita s.r.o. je aktivní i v zahraničí a proto je eshop jak lokalizován do českého a anglického jazyka, tak i připraven na platby v různých měnách. Systém rovněž dle cílové země nabídne i odpovídající formu dopravy.

Affiliate program

Máte lifestylové stránky, blog nebo se věnujete přírodní medicíně? Staňte se partnerem eshopu eccevita.cz a získejte tak podíl na jeho úspěchu.

Zapojení je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné speciální znalosti, stačí se zaregistrovat.

Výsledky

Eshop eccevita.cz po našem převzetí vývoje úspěšně rozvíjíme a postupně přidáváme nové funkce. Návštěvníci a partneři eshopu tak nyní krom mnoha jiných úprav mají k dispozici možnost plateb v různých měnách, expedici na Slovensko, affiliate program a další.

Pro zajištění plynulého chodu rostoucího eshopu jsme jej kompletně převedli na novou infrastrukturu a provedli jsme nezbytné úpravy pro spolehlivý chod na nejnovějších verzích použitých technologií.

Eshop navštíví více než 120.000 návštěvníků měsíčně
Nabídku exportujeme do 5 obchodních systémů

Správa a údržba

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2022 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.