Eccevita.cz

Eshop přírodní medicíny a bylinných směsí Ecce Vita

Tvorba webových stránek - Eccevita.cz
Tvorba webových stránek - O projektu Ecce Vita - Eccevita.cz

O projektu Ecce Vita

Eshop společnosti Ecce Vita s.r.o. je příkladem úspěšného převzetí projektu, který přišel o vývoj. Platforma eshopu je postavena na nám známých technologiích a proto jsme byli schopni projekt velmi rychle převzít a pracovat na jeho dalším rozvoji.

S převzetím vývoje jsme provedli audit projektu a celkového stavu kódu, nastavili jsme automatický monitoring chyb a celý proces řízení vývoje. Společně s klientem jsme nastavili takové workflow úkolů a nápadů, které vyhovuje všem zúčastněným a minimalizuje možnost chyby v komunikaci.

Responzivní eccevita.cz

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní eccevita.cz - Eccevita.cz

Převzetí vývoje eshopu Ecce Vita

Eshop eccevita.cz přišel během svého fungování o vývojářský tým. Po oslovení klientem jsme byli schopni celý vývojový proces velmi rychle převzít, nastavit všechny procesy a pokračovat ve vývoji bez nutnosti nákladného vývoje nového eshopu na nové platformě.

Napojení eccevita.cz na externí API

Pro eshopy je důležitá podpora všech prodejních online kanálů. Proto jsme eccevita.cz postupně propojili s Heureka.cz, Mall.cz, Zbozi.cz, Google a Facebook Market. Správa zákaznických objednávek a plateb je poté snadná díky propojení s účetním systémem společnosti.

Účetní a fakturační systém a propojení s eccevita.cz

Pro snadné zpracování objednávek, plateb a vedení daňových dokladů jsme celý eshop online propojili s účetním systémem ABRA FlexiBee. Tím jsme velmi zjednodušili správu objednávek a plateb a účetní správu celého projektu.

Napojení eccevita.cz na platební bránu ČSOB

Mít v dnešní době eshop bez možnosti komfortního a rychlého zaplacení je téměř nemyslitelné. Proto i na eccevita.cz můžete velmi snadno zaplatit díky integraci platební brány od ČSOB.

Mezinárodní podpora eshopu eccevita.cz

Společnost Ecce Vita s.r.o. je aktivní i v zahraničí a proto je eshop jak lokalizován do českého a anglického jazyka, tak i připraven na platby v různých měnách. Systém rovněž dle cílové země nabídne i odpovídající formu dopravy.

Affiliate program eshopu eccevita.cz

Máte lifestylové stránky, blog nebo se věnujete přírodní medicíně? Staňte se partnerem eshopu eccevita.cz a získejte tak podíl na jeho úspěchu.

Zapojení je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné speciální znalosti, stačí se zaregistrovat.

Výsledky spolupráce s Ecce Vita

Eshop eccevita.cz po našem převzetí vývoje úspěšně rozvíjíme a postupně přidáváme nové funkce. Návštěvníci a partneři eshopu tak nyní krom mnoha jiných úprav mají k dispozici možnost plateb v různých měnách, expedici na Slovensko, affiliate program a další.

Pro zajištění plynulého chodu rostoucího eshopu jsme jej kompletně převedli na novou infrastrukturu a provedli jsme nezbytné úpravy pro spolehlivý chod na nejnovějších verzích použitých technologií.

Eshop navštíví více než 120.000 návštěvníků měsíčně
Nabídku exportujeme do 5 obchodních systémů

Správa a údržba stránek eccevita.cz

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.