FulqrumPublishing.com

Online katalog herního vydavatele s více než 150 hrami

Tvorba webových stránek - FulqrumPublishing.com
Tvorba webových stránek - O projektu FulqrumPublishing - FulqrumPublishing.com

O projektu FulqrumPublishing

O online prezentaci herního vydavatelství FulqrumPublishing se staráme již více než 10 let. Stránky průběžně aktualizujeme pro potřeby moderních prohlížečů a vizuálně upravujeme tak, aby vždy skvěle reprezentovaly klienta a jejich styl odpovídal očekávání hráčů.

Cílem projektu je poskytnout návštěvníkům informace o kompletním portfoliu nabízených her a aktuálních novinkách ve světě her.

Responzivní FulqrumPublishing.com

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní FulqrumPublishing.com - FulqrumPublishing.com

Komfortní správa obsahu pro FulqrumPublishing.com

Obsah portálu lze jednoduše spravovat skrze přehlednou administraci. Přidávání novinek, her, screenshotů a videí ke hrám je tak otázkou pár minut a vše lze provádět odkudkoliv, kde je k dispozici internet.

Ochrana uživatelských dat dle GDPR v FulqrumPublishing.com

Ke všem uživatelským datům se přistupuje dle pravidel GDPR a systém eviduje platnost všech udělených souhlasů. Je tak zajištěno správné nakládání s těmito daty a že při komunikaci s klienty nedochází k narušení soukromí.

Dlouhodobá podpora stránek FulqrumPublishing

Dlouhodobou podporu projektu vnímáme jako klíčový faktor na cestě k jeho úspěchu a naplnění jeho cílů.

Společnost FulqrumPublishing je naším klientem více než 10 let a po celou tuto dobu pro ně zajišťujeme bezproblémový chod jejich stránek a kontinuitu v realizaci nápadů a vizí v jejich podnikání.

Výsledky FulqrumPublishing.com

Na základě analýzy zvyků a očekávání hráčů jsme připravili pro potřeby stránek FulqrumPublishing.com grafický návrh tak, aby byl vizuálně reprezentující, uživatelsky přehledný a odpovídal očekáváním návštěvníků.

Návštěvníci stránek tak mají možnost seznamit se s kompletním portfoliem her a aktuálními novinkami ze světa FulqrumPublishing.

Stránky poskytují informace o více než 150 hrách
Stránky navštíví přes 50.000 uživatelů měsíčně

Správa a údržba FulqrumPublishing.com

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost zákazníků klienta.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.