Skolasnadhledem.cz

Online procvičování učiva od základky po střední školu

Tvorba webových stránek - Skolasnadhledem.cz
Tvorba webových stránek - O projektu Škola s nadhledem - Skolasnadhledem.cz

O projektu Škola s nadhledem

Společně s Nakladatelstvím Fraus jsme chtěli vytvořit přehledný a na používání jednoduchý portál pro žáky základních a středních škol s širokou databází online cvičení. Místo, které jim pomůže lépe zvládat probíranou látku a bude jim sloužit i jako podpora při práci s klasickými tištěnými učebnicemi.

Responzivní skolasnadhledem.cz

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní skolasnadhledem.cz - Skolasnadhledem.cz

Komfortní administrace a správa obsahu pro skolasnadhledem.cz

Pro správu obsahu celého portálu jsme připravili přehlednou administraci, která si při práci automaticky upraví vložené obrázky, nabídne snadnou správu vložených dokumentů, pohodlný textový editor a další jednoduché nástroje. Práci tak zvládne i laik se základními zkušenostmi s prací na PC.

Editor multimediálních cvičení pro skolasnadhledem.cz

Pro přidávání nových cvičení a stránek jsme připravili i jednoduchý způsob jak tato vytvářet z různých multimediálních bloků s různým obsahem. Databázi cvičení a znalostí tak lze snadno doplňovat a rozšiřovat.

Inteligentní vyhledávání v databázi skolasnadhledem.cz

Systém sám rozpozná druh vyhledáváné informace a nabídne vhodné výsledky napříč všemi cvičeními, publikacemi a tématy.

Díky inteligentnímu systému našeptávání průběžně nalézaných informací poskytujeme uživatelům průběžný přehled a nalézaných výsledcích a nabízíme i rychlý přístup k těmto informacím.

Napojení na externí API a systém Fraus

Na portálu skolasnadhledem.cz lze využívat i účet systému Fraus platný pro všechny služby nakladatelství. Technické řešení je založeno na implementaci Single Sign-on služby komunikací s hlavním serverem celého systému, čímž získáváme i základní údaje o přihlášeném uživateli.

Online podpora tištěných učebnic z nakladatelství Fraus

Tištěné učebnice Nakladatelství Fraus obsahují kódy k online cvičením týkajících se probírané látky. Díky inteligentnímu vyhledávání si lze daná cvičení pomocí těchto kódů velmi rychle zobrazit. Tyto kódy tak stačí zadat do vyhledávání a systém je automaticky rozpozná a nabídné rychlý odkaz na požadované cvičení.

Výsledky projektu Škola s nadhledem

Pro Nakladatelství Fraus jsme vytvořili moderní online výukový nástroj. Žáci i učitelé tak získali přístup k rozsáhlé databázi cvičení k mnoha tématům. Portál skolasnadhledem.cz pomáhá rodičům, učitelům i žákům lépe zvládnout probíranou látku i v režimu domácí výuky.

Portál nabízí více než 6.600 online cvičení

Správa a údržba stránek skolasnadhledem.cz

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.