Intertrans.cz

Stránky cestovní kanceláře s rezervačním systémem

Tvorba webových stránek - Intertrans.cz
Tvorba webových stránek - O projektu CK Intertrans - Intertrans.cz

O projektu CK Intertrans

Stránky intertrans.cz slouží jako hlavní informační kanál směrem ke klientům a díky své flexibilitě postupně zcela nahradily tištěný katalog. Díky jednoduchému rezervačnímu systému představují i jeden z hlavních kanálů při prodeji nabízených zájezdů.

CK Intertrans je naším klientem již více než 15 let a po celou dobu jsme jim hrdým partnerem.

Responzivní intertrans.cz

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní intertrans.cz - Intertrans.cz

Detailní vyhledávání na intertrans.cz

Pro zájemce, kteří zatím nemají vybraný zájezd, jsme připravili jednoduché vyhledávání zájezdů v nepřeberné nabídce CK Intertrans. Ať už hledáte dle typu, termínu, dopravy, cílové země nebo ceny, vždy vám dokážeme najít vhodný zájezd.

Napojení na interní systém CK Intertrans

Pro snadnou aktualizaci informací o zájezdech, jejich dostupnosti a cenách jsme celé stránky napojili na interní systém CK Intertrans. Veškeré změny nebo obsazenost zájezdu se tak velmi rychle projeví i přímo na stránkách.

Rezervační systém CK Intertrans

Zájemcům o konkrétní zájezd jsme na stránkách připravili rychlý rezervační systém, kterým si mohou vybraný zájezd rezervovat a k rezervaci uvést všechny potřebné detaily. Stránky se tak staly jedním z hlavních prodejních kanálů celé CK.

Podpora pro zimní i letní sezónu CK Intertrans

CK Intertrans má bohatou nabídku zájezdů vždy jak pro letní, tak i pro zimní sezónu. Vytvořili jsme tak systém, který respektuje specifika jednotlivých zájezdů s ohledem na jejich typ a sezónnost.

Optimalizace obsahu cestovní kanceláře pro vyhledávače

Nápady na dovolenou přichází často z nenadání a zjišťování detailů na internetu probíhá typicky pomocí vyhledávačů. Je tak důležité, aby se nabídka CK Intertrans objevovala na prvních místech ve výsledcích hledání pro správná klíčová spojení.

Dlouhodobá podpora CK Intertrans

Dlouhodobou podporu projektu vnímáme jako klíčový faktor na cestě k jeho úspěchu a naplnění jeho cílů.

Společnost CK Intertrans je naším klientem více než 15 let a po celou tuto dobu pro ně zajišťujeme bezproblémový chod jejich stránek a kontinuitu v realizaci nápadů a vizí v jejich podnikání.

Výsledky spolupráce s CK Intertrans

Stránky intertrans.cz se se postupem času transformovaly z online doplňku tištěného katalogu na hlavní prezentační a prodejní kanál celé cestovní kanceláře. Návstěvníci stránek tak mají k dispozici kompletní nabídku zájezdů s možností snadného vyhledávání vhodných nabídek a díky napojení na interní systém CK Intertrans i průběžně aktualizovanými informacemi o cenách dostupnostech termínů.

Pro jejich plynulý a spolehlivý chod zajišťujeme nejenom kompletní vývoj, ale i hostingový provoz.

Stránky nabízí více než 200 zájezdů po celé Evropě
O stránky se staráme více než 15 let

Správa a údržba stránek intertrans.cz

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a klientem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů portálu.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.