Využití AI a machine learningu pro zpracování dat

Nechte s vašimi daty pracovat roboty a umělou inteligenci!

Využití AI a machine learningu pro zpracování dat

Využití AI a machine learningu pro zpracování dat

Potřebujete zpracovat data bez definované struktury? Text, obraz nebo video? Připravíme pro vás řešení na bázi umělé inteligence, která to zvládne za vás rychleji a spolehlivěji než vy.

Napište nám Ukázkové reference

Využití AI a machine learningu pro zpracování dat

Využití AI a machine learningu pro zpracování dat

Klasifikace textového obsahu

Připravíme pro vás roboty pro práci s textovými dokumenty. Dokážeme je s vysokou přesností naučit rozpoznat obsah, emoce nebo druh zpracovávané informace a následně s nimi pracovat dle vašich požadavků.

Klasifikace audiovizuálních dat

Dokážeme vytvořit takové roboty, kteří za vás budou kontrolovat obrazový nebo zvukový vstup a hledat v něm požadovaný obsah nebo odchylky od požadovaného stavu. Jak v statických obrázcích, tak i ve videu a zvuku.

Propojení nekompatabilních systémů

Umíme zpracovat vnější data s volným formátem tak, že porozumíme jejich obsahu. Dokážeme je správně importovat do vašeho systému, aby s nimi dokázal dále pracovat.

Sledování, analýza a vyhodnocování dat

Dokážeme průběžně sledovat mnoho zdrojů dat a v reálném čase je analyzovat a vyhodnocovat.Na základě definovaných pravidel dokážeme vyhodnocovat aktuální stav a dle potřeby spouštět následné akce při splnění požadovaných kritérií.

Infrastruktura a technologie

Dokážeme připravit řešení postavené na široké škále technologií a pro tato řešení připravit vlastní serverovou infrastrukturu. Máme rovněž již připravenou vlastní infrastrukturu, kterou můžete okamžitě začít využívat pro váš projekt a vaše potřeby.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost vůči klientům a vytvořeným aplikacím, jejich spuštěním tedy pro nás práce nekončí. O naše klienty se staráme dlouhodobě a pomáháme jim na cestě k úspěchu a v dosažení jejich cílů.

Ukázkové reference

Dokážeme porozumět různým datům. Pro naše klienty dokážeme zanalyzovat text a porozumět jeho obsahu, rozpoznat obsah v obrazcích a určitě dokážeme pomoci i vám.

Využití AI a machine learningu pro zpracování dat - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Využití AI a machine learningu pro zpracování dat - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.