Automatické zpracování velkého množství dat

Pomůžeme vám zorientovat se ve vašich datech!

Automatické zpracování velkého množství dat

Automatické zpracování velkého množství dat

Generuje váš systém tolik dat, že se v nich nevyznáte? Máte velké množství dat, které potřebujete jednorázově nebo průběžně zpracovávat? Rádi vám s nimi pomůžeme.

Napište nám Ukázkové reference

Automatické zpracování velkého množství dat

Automatické zpracování velkého množství dat

Automatická konverze formátů

Dokážeme zpracovat a konvertovat velké množství formátů dat. Napište nám, zda-li vám dokážeme pomoci s převodem dat z vašeho starého informačního systému do nového. Nebo v těch datech provést požadované úpravy.

Vizualizace dat

Vizualizace dat je nejsnazší způsob, jak získat rychlý přehled o jejich obsahu, změnách, trendech atd. Dokážeme vaše data vizualizovat pomocí heatmaps, různých formátů grafů, detekovat a zobrazovat změny, trendy atd.

Propojení nekompatabilních systémů

Dokážeme propojit různé informační systémy, které spolu neumí komunikovat přímo. Komunikací mezi systémy můžete zrychlit a zefektivnit vaše pracovní procesy a soustředit se na důležité části vašeho podnikání.

Sledování, analýza a vyhodnocování dat

Dokážeme průběžně sledovat mnoho zdrojů dat a v reálném čase je analyzovat a vyhodnocovat. Na základě definovaných pravidel dokážeme vyhodnocovat aktuální stav a dle potřeby spouštět následné akce při splnění požadovaných kritérií.

Infrastruktura a technologie

Dokážeme připravit řešení postavené na široké škále technologií a pro tato řešení připravit vlastní serverovou infrastrukturu. Máme rovněž již připravenou vlastní infrastrukturu, kterou můžete okamžitě začít využívat pro váš projekt a vaše potřeby.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost vůči klientům a vytvořeným aplikacím, jejich spuštěním tedy pro nás práce nekončí. O naše klienty se staráme dlouhodobě a pomáháme jim na cestě k úspěchu a v dosažení jejich cílů.

Ukázkové reference

My se dat nebojíme! Máme zkušenosti s projekty, které generují nebo průběžně zpracovávají stovky gigabajtů dat a rádi vám pomůžeme i s vašimi daty.

Automatické zpracování velkého množství dat - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Automatické zpracování velkého množství dat - Skolasnadhledem.cz

Online procvičování učiva zábavnou formou od základky po střední školu

Detail projektu
Automatické zpracování velkého množství dat - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.