Nové funkce Školy s nadhledem

Nové funkce Školy s nadhledem

Škola s nadhledem je portál nakladatelství Fraus pro online podporu tištěných učebnic. Obsah je zdarma dostupný všem uživatelům bez ohledu na to, zda využívají učebnice nakladatelství Fraus.

Pro nakladatelství Fraus jsme vytvořili webový portál Škola s nadhledem www.skolasnadhledem.cz pro online podporu tištěných učebnic. Obsah je zdarma dostupný všem uživatelům bez ohledu na to, zda využívají učebnice nakladatelství Fraus. Poskytuje interaktivní cvičení i multimediální obsah. Projekt byl v pilotní verzi spuštěn v roce 2017 a od té doby je vyhledávaným zdrojem procvičování učiteli, žáky i rodiči. Protože se web po obsahové stránce osvědčil, bylo rozhodnuto o rozšíření jeho funkce o uživatelskou aplikaci. Je dostupná pro každého zdarma. Umožňuje propojení uživatelů: rodič může sledovat jak jeho děti na portálu procvičují a měřit jejich úspěšnost ve srovnání s ostatními dětmi. Učitelé mohou vytvářet třídy a zadávat jim úkoly z databáze dostupných cvičení, cvičení mají automatické vyhodnocení.

Vývoj probíhal několik měsíců. Tradičně perfektní vizuální podoba je výsledkem snažení kolegů z Red Peppers. Kódování šablon proběhlo za pomoci frameworku Bootstrap, který se nám již dlouhodbě osvědčuje jako základ při vývoji nových aplikací. Jeho široká uživatelská základna a velká komunita jsou zárukou dlouhodobé podpory a dalšího rozvoje. Aplikace samotná je single page aplikace napsaná v Reactu. Na backendu využívá naše oblíbené PHP a Symfony, pro komunikaci s frontendem jsme zvolili GraphQL. Další informace se můžete dozvědět z reference věnované projektu Škola s nadhledem.

Zaregistruje se a posuďte, jak se nám naše práce povedla :-) Pokud se vám Škola s nadhledem líbí, podívejte se jak tvoříme webové stránky a rádi vytvoříme podobné stránky i vám.

Mohlo by vás také zajímat

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře

Hledáme zkušenější React vývojáře, kteří přemýšlí o nových projektech. Rozjely se nám projekty a tak bychom vás rádi uvítali mezi námi.

Číst více
Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt?

Hledáte zkušený tým vývojářů pro váš nápad nebo běžící projekt? Od nového roku se nám uvolnily kapacity a jsme schopni vám nabídnout zkušený tým pro backend i frontend vývoj.

Číst více
Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Připravili jsme pro vás nové Bezrealitky

Po inteznivním vývoji jsme pro vás připravili novou verzi realitního portálu www.bezrealitky.cz.

Číst více

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.