Grainterminal.cz

Online platforma pro obchodování se zemědělskými komoditami

Tvorba webových stránek - Grainterminal.cz
Tvorba webových stránek - Návrh a design portálu Grainterminal - Grainterminal.cz

Návrh a design portálu Grainterminal

Za portálem Grainterminal.cz stojí silná vize připravit komfortní nástroj pro zemědělce a obchodníky se zemědělskými plodinami, který jim umožní rychle a komfortně prodat a koupit požadované produkty v požadované kvalitě a za nejlepší možnou cenu.

Grainterminal.cz tak nabízí přehlednou mapovou aplikaci s rychlým hledáním a platformou pro dojednání podmínek obchodu výhodného pro obě strany.

Responzivní Grainterminal

Webové stránky již dávno nejsou doménou pouze stolních počítačů a velkých displejů.

Rozhraní je navrženo pro plnou ovladatelnost jak z malého displeje mobilního telefonu, tak plného rozlišení velkého displeje. Uživatelský zážitek zaručený.

Tvorba webových stránek - Responzivní Grainterminal - Grainterminal.cz

Mapové podklady v aplikaci Grainterminal

Obchod se zemědělskými komoditami je silně závislý na poloze komodity, která významně ovlivňuje cenu dopravy a tím i výslednou cenu obchodu.

Z toho důvodu jsme celý systém Grainterminal.cz připravili jako mapovou aplikaci, která svým uživatelům poskytuje komfortní nástroje při práci s mapou a polohou.

Propojení nabídek a poptávek v aplikaci Grainterminal

Systém Grainterminal.cz umožňuje velmi jednoduše vložit svojí nabídku či poptávku a poté k nim velmi snadno dohledávat vhodné protějšky. Systém vás sám následně informuje, pokud je do systému vložena nová vhodná obchodní příležitost.

Při zobrazení detailu máte rovněž přehled o tom, zda-li již došlo k oslovení protistrany, či v jakém stádiu jednání se váš obchod nachází.

Napojení na externí API a data

Pro přehled uživatelů o situaci na trhu pracujeme s informacemi a službami z různých zdrojů. Uživatel tak má přehled o cenách komodit, kurzovním lístku a přepočtu cen komodit do vybraných měn, informaci o aktuálním počasí a nejbližší předpovědi. Získává tak komplexní nástroj pro své obchodování.

E-commerce platforma pro Grainterminal

Platforma Grainterminal.cz podporuje uživatele v celém jejich procesu nákupu a prodeje zemědělských komodit. Od vyhledávání vhodných nabídek a poptávek přes vyjednávání o parametrech a ceně obchodu až po uzavření obchodu a díky internímu fakturačnímu systému i úhradu cen za služby.

Výsledky portálu Grainterminal

Pro potřeby portálu Grainterminal.cz vznikla platforma, který nabízí zemědělcům i obchodníkům jednoduchý způsob, jak mít rychlý přehled o situaci na trhu.

Díky dostupným nástrojům mají k dispozici i rychlý způsob komunikace s protistranou a způsob pro uzavření obchodu odkudkoliv a za podmínek výhodných pro obě strany.

Platformu využívá přes 170 zemědělců a obchodníků

Správa a údržba portálu Grainterminal

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Dlouhodobá spolupráce mezi vývojáři a zadavatelem je předpokladem úspěchu.

Webové stránky od svého spuštění prochází kontinuálním rozvojem. Přidáváme nové funkce, vylepšujeme uživatelské rozhraní a sledujeme chování uživatelů. Pomáháme tak zvyšovat úspěšnost stránek a spokojenost uživatelů platformy.

Další vytvořené webové stránky

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.