Podnikové a intranetové systémy

Vytvoříme pro vás firemní intranetový systém na míru!

Podnikové a intranetové systémy

Řízení chodu firmy z jednoho místa, kdekoliv na světě.

SAP je pro vás zbytečně složitý a ostatní řešení vám nevyhovují? Potřebujete řešení na míru? Rádi pro vás takový systém vytvoříme.

Napište nám Ukázkové reference

Podnikové a intranetové systémy

Podnikové a intranetové systémy

Vytvoření systému na míru

Máte specifické požadavky na systém a existující dostupná řešení vám nevyhovují? Potřebujete, aby se vám systém plně přizpůsobil? Dokážeme pro vás vytvořit systém přesně podle vašich potřeb.

Infrastruktura a technologie

Firemní systém je mozkem firmy a proto je kriticky důležité, aby fungoval rychle a spolehlivě. Připravíme k celému systému vhodnou infrastrukturu včetně zálohování tak, aby celý systém reagoval na všechny požadavky rychle a vaše data byla v bezpečí.

Mobilní aplikace

Potřebujete přístup k firemním datům a službám i z terénu? Rychle se dostat nebo uložit informace například přes čárový kód? Nahrát rychle fotografii do systému? Váš systém je možné doplnit i mobilní aplikací pro komfortní plnění těchto úkolů.

Propojení s firemním hardware

Je pro řízení firmy důležitá znalost výstupů z HW zařízení a čidel? Pokud existuje dokumentace k jejich výstupním portům, tak dokážeme tyto hodnoty přímo propojit se systémem a zapracovat je do celého workflow.

Napojení na externí API

Využíváte více systémů, nebo potřebujete komunikovat i s partnerskými systémy a vnějšími službami? Komunikace s různými API je naše denní rutina a rádi vše nastavíme i pro vás.

Zdrojový kód je váš

Nechcete se dostat do situace, že řízení firmy bude závislé na jediné firmě? S námi se vám to nestane. Budete vlastníky zdrojových kódů aplikace a aplikace vyvíjíme pomocí opensource nástrojů, které jsou velmi dobře dokumentovány a uznávanými standardy v oblasti vývoje online systémů.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost vůči klientům a vytvořeným aplikacím, jejich spuštěním tedy pro nás práce nekončí. O naše klienty se staráme dlouhodobě a pomáháme jim na cestě k úspěchu a v dosažení jejich cílů.

Ukázkové reference

Standardně k našim projektům vytváříme i systém pro kompletní správu informací, dokumentů a toku služeb včetně návrhu technického provedení. Vhodné řešení dokážeme připravit i pro malé podniky a průmyslové firmy.

Vývoj firemních intranetových systémů - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Vývoj firemních intranetových systémů - NRPortal.cz

Přehledný rádce a průvodce světem realit a realitních makléřů

Detail projektu
Vývoj firemních intranetových systémů - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.