Tvorba e-shopu na míru

Pomůžeme vám nastartovat vaše podnikání v online světě!

Tvorba e-shopu na míru - Eccevita.cz

Podnikání na internetu snadno a rychle

Chcete prodávát na internetu své zboží a služby a nabídka předpřipravených eshopů vám nevyhovuje, nebo jste jí již svými požadavky přerostli? Nechte si připravit eshop na míru od nás.

Napište nám Ukázkové reference

Tvorba e-shopu na míru - Eccevita.cz

Tvorba e-shopu na míru

Příprava koncepce a strategie

Rozumíme online světu a máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni vám pomoci s přípravou koncepce vašeho eshopu tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám online světa a zvykům jeho uživatelů.

UX a uživatelské rozhraní

Vzhled eshopu je vizitkou a důležitým faktorem pro získání důvěry zákazníků. Stránky s citem pro detail o vás řeknou více, než drahá reklamní kampaň. Pomůžeme vám připravit rozhraní, které se bude uživatelům dobře používat.

Technologie a infrastruktura

Připravíme pro váš software i vhodné prostředí a technologie pro běh. Ať už vlastní hardware nebo cloudové služby, vždy vybereme pro vás to nejvhodnější řešení.

Vývoj na míru

Potřebujete pro své podnikání specifické schopnosti eshopu? Existující obecné nebo předpřipravené eshopy je nesplňují, nebo jste přerostli jejich možnosti? Rádi pro vás vytvoříme eshop platformu přesně podle vašich potřeb.

Analýzy výkonu a SEO optimalizace

Správný obsah na správném místě. To je mantra, která vám pomůže zlepšit vaší dohledatelnost. Optimalizaci netvoříme naslepo. Předchází jí kvalitní analýza pro správné porozumění chování uživatelů hledajících vaší službu nebo produkt.

Napojení na platební brány a externí API

Obchodní model by nebyl kompletní bez možnosti komfortních plateb. Napojíme vás na libovolnou platební bránu a nastavíme systém pro automatické zpracování plateb a generování účetních dokladů. Komunikace s různými API a XML feedy pro Heureka.cz a Zbozi.cz je naše denní rutina.

Kompletní správa a dlouhodobá podpora

Cítíme odpovědnost za vytvořené webové stránky a jejich spuštěním pro nás práce nekončí. O naše klienty a projekty se staráme dlouhodobě a pomáháme jim tak dosáhnout požadovaného úspěchu.

Ukázkové reference

E-commerce řešení umíme a našim klientům pomáháme při prodeji jejich služeb a zboží. Ke všem projektům přistupujeme vždy individuálně a přesně podle jejich potřeb.

Tvorba e-shopu na míru - Bezrealitky.cz

Nejúspěšnější realitní portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů nemovitostí

Detail projektu
Tvorba e-shopu na míru - Eccevita.cz

Eshop pro produkty přírodní medicíny a bylinné směsi známé značky Ecce Vita

Detail projektu
Tvorba e-shopu na míru - Adol.cz

Komfortní nástroj pro monitoring nemovitostí, dražeb, exekucí a insolvencí

Detail projektu

Naši klienti

Mezi naše klienty patří jak lokální firmy, tak i největší hráči na trhu. Pro všechny dokážeme připravit takové stránky, aby co nejlépe plnily stanovené cíle.

nám. Republiky 28
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 28006402
DIČ: CZ28006402

© 2002 - 2024 iD-SIGN BRANDS MENTIONED ABOVE ARE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNER.